čeština Deutsch Poland

Horní Branná - ubytování v soukromí

Popis ubytování:

Nabízíme ubytování v 2-podlažním rodinném domě na slunném místě při okraji obce Horní Branná. Dům je samostatně stojící, ale v bezprostředním sousedství domu majitele. Společné parkoviště 90m2, bazén 5x3m (1.6. - 1.10.). K dispozici pouze pro Vás: terasa ( 18 m2), zahradní nábytek, venkovní gril s posezením na polosamotě u lesa cca 50m.

Kapacita ubytování je 6 lůžek. V přízemí je kuchyň a obývací pokoj, v patře pak 2 ložnice, koupelna, WC. Dům je zařízen stylovým nábytkem. Apartmán je plně vybaven varná deska - 2 plotny, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, TV + SAT.
Parkování u objektu
.

Okolí ubytování:

V obci jsou potraviny, restaurace 1km, tenis 1 km, nádraží 1.2 km. Mimo obec krytý bazén 5 km, golfové hřiště 25 km, jízdárna 10 km, lyžařský vlek 5 km, lyžařské centrum, dětská lyžařská škola 20 km, běžkařské stopy 50 m.

Tipy na výlet a aktivity v létě:

V létě ideální výchozí místo na pěší turistiku, cykloturistiku po Krkonoších a podkrkonoší.
Krkonoše také nabízí spoustu adrenalinových aktivit, např. paragliding na Černé Hoře, lanový park nebo bobová dráha ve Špindlerově mlýně, terénní koloběžky v Rokytnici nebo sjezd Černé hory na koloběžce, Zoorbing ve Vrchlabí, vyjížďky na koních ve Vítkovicích nebo Roztokách u Jilemnice a mnoho dalšího. V Jilemnici je také krytý plavecký bazén, sportovní hala, tenisové kurty.
Pro pěší turistiku a cykloturistiku je zde i mnoho zajímavých míst jako např. rozhledna na Žalý, rozhledna na Kozákově, Zlaté návrší na Horních mísečkách, Labská bouda a pramen Labe, Rozhledna na Černé Hoře, Sněžka, nebo Bozkovské jeskyně.

Tipy na výlet a aktivity v zimě:

V zimě dostupná lyžařská střediska Vítkovice, Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Benecko, Mísečky a Rokytnice. Pro vyznavače bílé stopy je v okolí několik upravovaných běžeckých okruhů přez které se dá napojit i na Krkonošskou magistrálu. I zima v Krkonoších nabízí adrenalinové vyžití, můžete zde zažít jízdu se psím spřežením, jízdu na sněžném skůtru nebo jízdu rolbou.

 

 

mapa webu | Přihlásit | © 2010 designed by DreamSites.cz